DNT wagi do wózków widłowych

Główna » Obejrzyj kategorie » Napisz do naszego zespołu »                                             Złóż zamówienie na zbiorniki stalowe »

DNT Wózki Widłowe we współpracy z Steel and Constructions to dużo szersza oferta produktów, a także wiele usług wykonywanych przez doświadczonych inżynierów. Nasza współpraca to przede wszystkim korzyści dla klienta.

Kategorie Steel and Constructions

Konstrukcje i zbiorniki stalowe »

Spawanie rur stalowych »

Malowanie proszkowe i natryskowe »

Gięcie i cięcie rur stalowych »

Produkcja rur stalowych »

  wózki widłowe
 

Szukasz sprawdzonego producenta, któremu możesz zlecić produkcję zbiorników stalowych?

Kliknij i zobacz zbiorniki stalowe u producenta SANDC »                                                                                                                                                 SANDC - niezawodne konstrukcje stalowe i profesjonalne usługi

 

DNT logo 

 

Współpracujemy z najlepszymi firmami na polskim rynku!

Zaczęlismy współprace z najlepszymi firmami na rynku, aby móc zaoferować Państwu szeroki zakres produktów i usług. DNT Wózki Widłowe we współpracy z SANDC to kompleksowa obsługa
wszystkich firm związanych z branżą metalurgiczną oraz budowlaną.

Chcesz spytać o wycenę produktów lub usług? Napisz do nas na firmowego meila biuro@dntwozkiwidlowe.pl lub skontaktuj się bezpośrednio z SANDC - biuro@sandc.pl

 

Usługi SANDC: Cynkowanie ogniowe

 

Usługi SANDC: Spawanie rur stalowych

Cynkowanie ogniowe to proces mechanicznego nakładania wytrzymałej powłoki cynkowej na stal. Jest to jeden z najkorzystniejszych sposobów ochrony elementów stalowych. Cynkowanie ogniowe daje zadowalające efekty, chroniąc stal nawet do 50 lat!

 

ok Okres ochrony części budowlanych zwiększony do 50 lat

okBrak potrzeby ponownej konserwacji ocynkowanych elementów stalowych

ok Wysoka wytrzymałość ocynkowanych elementów na uderzenia oraz tarcie

ok Metoda cynkowania ogniowego jest przyjazna dla środowiska

ok Wysoka odporność elementów stalowych za niską cenę

 

 

Wykonujemy spawanie z wykorzystaniem najskuteczniejszych dostępnym na rynku metod. Nasi specjaliści zajmują się spawaniem MIG/MAG, TIG, metodą TIME i TimeTwin, CMT, DeltaSpot, TrunsCut oraz LaserHybrid. Dostosowujemy metodę spawanie do elementów stalowych.

 

ok Każda nasza konstukcja charakteryzuje się wysoką dbałością o szczegóły

ok Spawanie metodą MMA - najstarszą i najbardziej uniwersalną metodą

ok Spawanie dostosowane do elementów, niezmieniające ich właściwości

ok Wysoka jakość łączeń spawalniczych (spawów ciągłych i przerywanych)

ok Spawanie dużych konstrukcji stalowych oraz małych elementów

 

 

Malowanie natryskowe i proszkowe SANDC

Steel and Constructions to także oferta profesjonalnego malowania metodą natryskową oraz proszkową.

Malowanie natryskowe SANDC cechuje się wysoką wydajnością oraz ekonomicznością. Są to jedne z najdokładniejszych metod malowania elementów stalowych. Jesteśmy doświadczoną firmą, która działa na polskim rynku od wielu lat, dlatego nasze usługi są wykonywane profesjonalnie z wysoką dokładnością.

 

Kilka słów o producencie SANDC

SANDC to firma działająca na polskim rynku od wielu lat. Lata doświadczenia prełożyły się na nasze profesjonalne podejście do klienta i każdego zleconego nam zadania. Zajmujemy się nie tylko produkcją i dystrybucją rur stalowych, ale również konstrukcji stalowych, lementów, mebli oraz detali. Wykonujemy także wiele usług dostosowując najbardziej korzystne metody do konkretnego zlecenia. SANDC - postaw na jakość!

 

Skup rur stalowych i preizolowanych

Zakończułeś inwestycję, a zostały Ci elementy czy rury stalowe? Skup rur SANDC to rozwiązanie korzystne dla środowiska oraz duża oszczędność dla klienta. Używane rury poddajemy szczegółowym procesom czyszczenia lub utylizujemy.

Skupujemy wszystkie rury stalowe: cienkościenne, grubościenne, gazowe, osłonowe, na przecieki, przewierty, rury izolowane oraz bez izolacji. Zajmujemy się również izolowaniem rur stalowych oraz zdejmowaniem już istniejącej izolacji. Zapoznaj się z konkurencyjnymi cenami skupu rur stalowych SANDC. Wybierz oszczędność.

Konkurencyjna jakość usług oraz produktów

SANDC to wiodące firma na polskim rynku mająca aż tak szeroką gamę produktów i usług z zakresu metalurgii. Wszystkie produkty i usługi wykonywane są na indywidualne zlecenie. Cechuje nas dbałość o klienta, dlatego wykonujemy solidne i bezpieczne konstrukcje.

Jeśli liczy się dla Ciebie bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników, chcesz być pewien, że wykonana inwestycja będzie solidna i trwała, a usługi będą wykonane profesjonalnie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły - zleć swoją inwestycję SANDC. Spytaj o wycenę mailowo: biuro@sandc.pl.

 

DNT footer logo

 

DNT Wagi Wózków Widłowych  © 2018

Artur Michalski 

Zamówienia hurtowe » Pełna oferta » Strona główna »